Order our NEW Go-To Guide™: GETTING STARTED with School-Age Stuttering Therapy Order our NEW Go-To Guide™: GETTING STARTED with School-Age Stuttering Therapy

Practical Thoughts Persian

روز جهانی آگاهی از لکنت: آیا آن را از دست دادم؟

روز جهانی آگاهی از لکنت: آیا آن را از دست دادم؟

نه! شما "آن را از دست ندادید!" (روز جهانی آگاهی از لکنت) را یک "روز" در نظر نگیرید. به آن به عنوان فرصتی برای ایجاد تفاوت فکر کنید - مهم نیست که تقویم چه می گوید!

در جامعه لکنت، ما تمام هفته (درواقع ماه اکتبر) را صرف گسترش آگاهی در مورد لکنت می کنیم!(سپس همین کار را در ماه می در طول ماه شنوایی و گفتار بهتر و هفته ملی آگاهی از لکنت انجام خواهیم داد.) بنابراین، اگر فرصت برنامه ریزی برای جشن روز جهانی لکنت سال 2019 را نداشته اید، ناامید نشوید!

به صفحه فیس بوک ما برای پیوندها و ایده ها برای حفظ روحیه حمایت و آگاهی مراجعه کنید.

کارهای زیادی برای انجام دادن داریم، پس همین الان از هر فرصتی استفاده کنید! همین حالا اسکات یاروس درحال ارائه در هنگ کنگ با ویرجینیا یاروس است و نینا ریوز در راه بازگشت از شهرستان سونوما پس از یک ارائه در سلپا در کل روز لکنت کاذب میکند. لی ریوز با فیلمبرداری از  او برای تماشای برخی از تجربیات سرگرم میشود. اینجا در سایت ما همیشه درگیر یک ماجراجویی برای لکنت هستیم!

قبل از رفتن، فراموش نکنید که مطالب وبلاگ ما را در رابطه با بسیاری از سوالات متداول خود در مورد لکنت و درمان لکنت بخوانید.

در نهایت، ما یک منبع جدید هیجان انگیز داریم که به زودی در راه است! اطلاعات بیشتر در مورد آن در پست بعدی ما! :)

Translation: Faezeh Sedghi, Speech-Language Pathologist & Morteza Soleyman Dehkordi, Speech-Language Pathologist.n

 ترجمه : فائزه صدقی , آسیب شناس گفتار و زبان - مرتضی سلیمان دهکردی، آسیب شناس گفتار و زبان